| Motor Modeli Donanımı | 6HK1-0 (Doğrudan Enjeksiyon) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 6HK1-0 (Doğrudan Enjeksiyonlu) Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Motor Modeli Donanımı | Isuzu 6BD1 (Metal / MLS) |
|---|---|
| Ürün Tipi | Isuzu 6BD1 (Metal / MLS) Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Ambalaj bilgileri | Plastik torba, Kutu, Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 3-8 gün |
| Ödeme koşulları | T/T, Western Union, D/A |
| Menşe yeri | Çin |
| Sertifika | ISO 9001 |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 3TNV88 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 3TNV88 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota D950 Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota D950 Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C12 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C13 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Tip | Tamir Setleri |
|---|---|
| Motor Modeli | 6090 |
| Motor Tipi | Dizel |
| Garanti | 6 Ay |
| makine test raporu | Tedarik edilen |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C9.3 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Ürün Tipi | Kubota D902 Conta Takımı |
| Başvuru | Kubota D902 Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |