| Szczegóły pakowania | Plastikowa torba, pudełko, karton |
|---|---|
| Czas dostawy | 3-8 dni |
| Zasady płatności | T/T, Western Union, D/A |
| Miejsce pochodzenia | Chiny |
| Orzecznictwo | ISO 9001 |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 3TNV88 |
| Aplikacja | Yanmar 3TNV88 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D950 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D950, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Zgodność modelu silnika | CTP C12 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C13 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Typ | Zestaw naprawy remontu |
|---|---|
| Model silnika | 6090 |
| Typ silnika | Diesel |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| raport z testów maszyn | Pod warunkiem, że |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9.3 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota D902 |
| Aplikacja | Koparki Kubota D902, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Typ silnika | Diesel |
|---|---|
| Nazwa handlowa | JSPARTS |
| Model silnika | DC09 |
| Gwarancja | 6 miesięcy |
| Aplikacja | Budownictwo / Przemysł / Rolnictwo |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do naprawy koparki Yanmar 4TNE98 4TNE94 |
| Aplikacja | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Koparki z napędem, traktory, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |