| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | 6HK1-0 (Άμεση Έγχυση) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Isuzu 6HK1-0 (άμεσης έγχυσης) |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Isuzu 6BD1 (Μέταλλο / MLS) |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Isuzu 6BD1 (Metal / MLS). |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πλαστική σακούλα, κουτί, χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-8 ημέρες |
| Όροι πληρωμής | Τ/Τ, Western Union, D/A |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Πιστοποίηση | ISO 9001 |
| Μάρκα | Γιανμάρ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Yanmar 3TNV88 |
| Εφαρμογή | Yanmar 3TNV88 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας Kubota D950 |
| Εφαρμογή | Kubota D950 Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C12 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C13 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Τύπος | Συγκρότημα επισκευής |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | 6090 |
| Τύπος κινητήρα | Ντίζελ |
| Εγγύηση | 6 μηνών |
| Έκθεση δοκιμής μηχανημάτων | Παρέχεται |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C9.3 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας Kubota D902 |
| Εφαρμογή | Kubota D902 Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |