| Verpakking Details | Plastic zak, doos, karton |
|---|---|
| Levertijd | 3-8 dagen |
| Betalingscondities | T/T, Western Union, D/A |
| Plaats van herkomst | China |
| Certificering | ISO 9001 |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 3TNV88 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 3TNV88 aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota D950 pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota D950 graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C12 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C13 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Type | Reparatie-set voor herzieningen |
|---|---|
| Motormodel | 6090 |
| Motortype | Diesel |
| Garantie | 6 maanden |
| Machinetestrapport | Mits |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Merk | Kubota |
|---|---|
| Producttype | Kubota D902 pakkingset |
| Sollicitatie | Kubota D902 Graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Motortype | Diesel |
|---|---|
| Merknaam | JSPARTS |
| Motormodel | DC09 |
| Garantie | 6 maanden |
| Sollicitatie | Bouw / Industrie / Landbouw |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNE98 4TNE94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNE98 4TNE94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |