| Motor Modeli Uyumluluğu | C6.6-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3116 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 9X6445/331328 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C-9 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C3.3 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.4-O Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C1.1 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C6.6 Direkt Enjeksiyon |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Uygulanabilir Motor Modeli | KUBOTA D1105 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası / Çapraz Referans | 16030-03044 1G065-03044 1G053-03040 16261-03040 |
| Silindir Kafası Malzeme numarası | Yüksek dereceli dökme demir (termal strese ve çatlamaya karşı dayanıklı) |
| Vana Konfigürasyonu | Hassas işlenmiş kılavuzlara ve yuvalara sahip havai valf (OHV) |
| Yanma Tipi | doğrudan enjeksiyon |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3306-N |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Uygulanabilir Motor Modeli | Kubota D750 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası / Çapraz Referans | 15521-03040 15521-03042 15521-03043 |
| Silindir Kafası Malzeme numarası | Yüksek dereceli dökme demir (termal strese ve çatlamaya karşı dayanıklı) |
| Vana Konfigürasyonu | Hassas işlenmiş kılavuzlara ve yuvalara sahip havai valf (OHV) |
| Yanma Tipi | doğrudan enjeksiyon |