| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | C6.6-N |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3116 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 9Χ6445/331328 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C-9 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C3.3 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C4.4-O Άμεση Έγχυση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C1.1 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C6.6 Άμεση ένεση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Εφαρμοστέο μοντέλο κινητήρα | KUBOTA D1105 |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού OEM / Αναφορά | 16030-03044 1G065-03044 1G053-03040 16261-03040 |
| Αριθμός υλικού κυλινδροκεφαλής | Χυτοσίδηρος υψηλής ποιότητας (ανθεκτικός σε θερμική καταπόνηση και ρωγμές) |
| Διαμόρφωση βαλβίδων | Βαλβίδα οροφής (OHV) με οδηγούς και έδρες επεξεργασμένους με ακρίβεια |
| Τύπος καύσης | άμεση ένεση |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3306-N |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Εφαρμοστέο μοντέλο κινητήρα | Κούμποτα D750 |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού OEM / Αναφορά | 15521-03040 15521-03042 15521-03043 |
| Αριθμός υλικού κυλινδροκεφαλής | Χυτοσίδηρος υψηλής ποιότητας (ανθεκτικός σε θερμική καταπόνηση και ρωγμές) |
| Διαμόρφωση βαλβίδων | Βαλβίδα οροφής (OHV) με οδηγούς και έδρες επεξεργασμένους με ακρίβεια |
| Τύπος καύσης | άμεση ένεση |