| Zgodność modelu silnika | C6.6-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP 3116 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 9X6445/331328 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C-9 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C3.3 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | Wtrysk bezpośredni CTP C4.4-O |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C1.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | Wtrysk bezpośredni CTP C6.6 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Odpowiedni model silnika | KUBOTA D1105 |
|---|---|
| Numer części OEM/odsyłacz | 16030-03044 1G065-03044 1G053-03040 16261-03040 |
| Numer materiałowy głowicy cylindra | Wysokiej jakości żeliwo (odporne na naprężenia termiczne i pękanie) |
| Konfiguracja zaworu | Zawór górny (OHV) z precyzyjnie obrobionymi prowadnicami i gniazdami |
| Typ spalania | wtrysk bezpośredni |
| Zgodność modelu silnika | CTP 3306-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Odpowiedni model silnika | Kuboty D750 |
|---|---|
| Numer części OEM/odsyłacz | 15521-03040 15521-03042 15521-03043 |
| Numer materiałowy głowicy cylindra | Wysokiej jakości żeliwo (odporne na naprężenia termiczne i pękanie) |
| Konfiguracja zaworu | Zawór górny (OHV) z precyzyjnie obrobionymi prowadnicami i gniazdami |
| Typ spalania | wtrysk bezpośredni |