| Compatibiliteit van motormodellen | C6.6-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | T416115, 176-3141, CTPC66N001A, CTPC66N002B, 256-7704 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3116 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 9X6445/331328 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C-9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC9001A, CTPC9002A, CTPC9003A, CTPC9004A, CTPC9005A, 2974841, 5595528, 4243549 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C3.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-O directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44O001A, CTPC44O002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C1.1 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C6.6 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC66001A, CTPC66002B, 320-4440, 3204440, 420-7594, 526-4592 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Toepasselijk motormodel | KUBOTA D1105 |
|---|---|
| OEM-onderdeelnummer / kruisverwijzing | 16030-03044 1G065-03044 1G053-03040 16261-03040 |
| Cilinderkop Materiaalnummer | Hoogwaardig gietijzer (bestand tegen thermische spanning en scheuren) |
| Klepconfiguratie | Kopklep (OHV) met nauwkeurig bewerkte geleidingen en zittingen |
| Verbrandingstype | directe injectie |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3306-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 1118015, 7E6167, 7W7546, CTP3306010A, CTP3306012C |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Toepasselijk motormodel | Kubota D750 |
|---|---|
| OEM-onderdeelnummer / kruisverwijzing | 15521-03040 15521-03042 15521-03043 |
| Cilinderkop Materiaalnummer | Hoogwaardig gietijzer (bestand tegen thermische spanning en scheuren) |
| Klepconfiguratie | Kopklep (OHV) met nauwkeurig bewerkte geleidingen en zittingen |
| Verbrandingstype | directe injectie |