| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3306-0 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3406 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C2.2 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Donanımı | Cum dakika KTA19 K2 ALT |
|---|---|
| Ürün Tipi | Cum mins KTA19 K2 ALT Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Uygulanabilir Motor Modeli | Yanmar 3tnv70 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası / Çapraz Referans | 119515-11740 119515-11750 |
| Silindir Kafası Malzeme numarası | Yüksek dereceli dökme demir (termal strese ve çatlamaya karşı dayanıklı) |
| Vana Konfigürasyonu | Hassas işlenmiş kılavuzlara ve yuvalara sahip havai valf (OHV) |
| Yanma Tipi | doğrudan enjeksiyon |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C4.4-N (Elektrik Enjeksiyonlu) |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Uygulanabilir Motor Modeli | Kubota D722 |
|---|---|
| OEM Parça Numarası / Çapraz Referans | 1G962-03040 1G962-03045 1G962-03050 |
| Silindir Kafası Malzeme numarası | Yüksek dereceli dökme demir (termal strese ve çatlamaya karşı dayanıklı) |
| Vana Konfigürasyonu | Hassas işlenmiş kılavuzlara ve yuvalara sahip havai valf (OHV) |
| Yanma Tipi | doğrudan enjeksiyon |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP 3126 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | OE 2223909/7W6552 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C6.4 (Doğrudan Enjeksiyon) |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |