| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins NT855 K2 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Cum mins NT855 K2 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins QSB6.7 K1 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Cum mins QSB6.7 K1 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C15 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C7.1 Άμεση ένεση |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C9 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | C18 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins QSX15 K1 Επάνω μέρος |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας επισκευής άνω εκσκαφέα QSX15 K1 Cum mins |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins QSX15 K2 Lower |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Cum mins QSX15 K2 Κιτ φλάντζας επισκευής κάτω εκσκαφέα |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | ISUZU 6UZ1 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Σετ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Isuzu 6UZ1 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins KTA19 K1 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Cum mins KTA19 K1 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |