| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C4.2 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3306-0 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3406 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C2.2 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins KTA19 K2 LOWER |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Cum mins KTA19 K2 LOWER |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Εφαρμοστέο μοντέλο κινητήρα | Yanmar 3tnv70 |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού OEM / Αναφορά | 119515-11740 119515-11750 |
| Αριθμός υλικού κυλινδροκεφαλής | Χυτοσίδηρος υψηλής ποιότητας (ανθεκτικός σε θερμική καταπόνηση και ρωγμές) |
| Διαμόρφωση βαλβίδων | Βαλβίδα οροφής (OHV) με οδηγούς και έδρες επεξεργασμένους με ακρίβεια |
| Τύπος καύσης | άμεση ένεση |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C4.4-N (Ηλεκτρική έγχυση) |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Εφαρμοστέο μοντέλο κινητήρα | Kubota D722 |
|---|---|
| Αριθμός ανταλλακτικού OEM / Αναφορά | 1G962-03040 1G962-03045 1G962-03050 |
| Αριθμός υλικού κυλινδροκεφαλής | Χυτοσίδηρος υψηλής ποιότητας (ανθεκτικός σε θερμική καταπόνηση και ρωγμές) |
| Διαμόρφωση βαλβίδων | Βαλβίδα οροφής (OHV) με οδηγούς και έδρες επεξεργασμένους με ακρίβεια |
| Τύπος καύσης | άμεση ένεση |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP 3126 |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | ΟΕ 2223909/7W6552 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |
| Συμβατότητα μοντέλου κινητήρα | CTP C6.4 (Άμεση ένεση) |
|---|---|
| Αριθμός Πυρήνα ΟΕ | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Τύπος σφράγισης | Λάδι/νερό/αέριο στεγανοποίηση 3 σε 1, ιδανικό για σκληρές συνθήκες εργασίας εκσκαφέα |
| Πεδίο προσαρμογής | Υλικό, συνδυασμός φλάντζας, συσκευασία, εκτύπωση λογότυπου (υποστηρίξτε μαζική προσαρμογή) |
| Τοποθέτηση εγκατάστασης | Απευθείας αντικατάσταση OEM, δεν απαιτείται τροποποίηση για κινητήρες εκσκαφέων CTP |