| Dopasowanie modelu silnika | Cum minut NT855 K2 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do koparki Cum mins NT855 K2 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Cum min QSB6.7 K1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do remontu koparki Cum mins QSB6.7 K1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Zgodność modelu silnika | CTP C15 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | Wtrysk bezpośredni CTP C7.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | C18 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Dopasowanie modelu silnika | Cum min QSX15 K1 Górna |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek górnych koparki Cum mins QSX15 K1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Cum min QSX15 K2 Niżej |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek dolnych koparki Cum mins QSX15 K2 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | ISUZU 6UZ1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Isuzu 6UZ1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Dopasowanie modelu silnika | Cum minut KTA19 K1 |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek do koparki Cum mins KTA19 K1 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |