| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Kubota Z602 |
| Aplikacja | Koparki z napędem Kubota Z602, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota V1503 |
| Aplikacja | Koparki Kubota V1503, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Marka | Kubota |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek Kubota V1503 |
| Aplikacja | Koparki Kubota V1503, Ciągniki, Maszyny Przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników wysokoprężnych Mitsubishi (azbest S4K-N itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki azbestowej Mitsubishi S4K-N |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |
| Zgodność modelu silnika | CTP C1.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC11001A, 2664325, 7X2521, CTPC11002B, CTPC11003C |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C2.2 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C3.3 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC33001A, CTPC33002B, 520-8292, B291-8885, 447-8572 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C4.2 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 4TNV98-94 |
| Aplikacja | Yanmar 4TNV98-94 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Dopasowanie modelu silnika | Uniwersalny do silników Diesla Mitsubishi (S6R2 itp.) |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Mitsubishi S6R2 |
| Ocena jakości | Rynek wtórny premium (odpowiednik OEM) |
| Materiał rdzenia | Wysokiej jakości uszczelki metalowe, stopy odporne na zużycie |
| Zakres zastosowania | Pojazdy użytkowe, maszyny budowlane, urządzenia przemysłowe |