| Motormodel montage | Cum minuten NT855 K2 |
|---|---|
| Producttype | Cum mins NT855 K2 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Cum minuten QSB6.7 K1 |
|---|---|
| Producttype | Cum mins QSB6.7 K1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C15 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | C18 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Motormodel montage | Cum minuten QSX15 K1 Bovenste |
|---|---|
| Producttype | Cum mins QSX15 K1 Revisiepakkingset voor bovenste graafmachine |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Cum minuten QSX15 K2 lager |
|---|---|
| Producttype | Cum mins QSX15 K2 Pakkingset voor revisie van onderste graafmachine |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | ISUZU 6UZ1 |
|---|---|
| Producttype | Isuzu 6UZ1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Motormodel montage | Cum minuten KTA19 K1 |
|---|---|
| Producttype | Cum mins KTA19 K1 graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |