| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.2 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP3306-0 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTP3306002A, CTP3306002B, CTP3306002C, CTP3306010A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3406 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTP3406082B, CTP3406028A, CTP3406051C, CTP3406022A, 2D5383, 3E7491 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C2.2 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Motormodel montage | Cum minuten KTA19 K2 LAGER |
|---|---|
| Producttype | Cum mins KTA19 K2 LAGERE graafmachine revisie pakkingset |
| Kwaliteitsgraad | Premium aftermarket (OEM-equivalent) |
| Kernmateriaal | Hoogwaardige metalen pakkingen, slijtvaste legeringen |
| Toepassingsbereik | Bedrijfsvoertuigen, bouwmachines, industriële uitrusting |
| Toepasselijk motormodel | Yanmar 3tnv70 |
|---|---|
| OEM-onderdeelnummer / kruisverwijzing | 119515-11740 119515-11750 |
| Cilinderkop Materiaalnummer | Hoogwaardig gietijzer (bestand tegen thermische spanning en scheuren) |
| Klepconfiguratie | Kopklep (OHV) met nauwkeurig bewerkte geleidingen en zittingen |
| Verbrandingstype | directe injectie |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C4.4-N (elektrische injectie) |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC44N001A, CTPC44N002B, 240-7194, 2584946, 390-0341, 3681E074 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Toepasselijk motormodel | Kubota D722 |
|---|---|
| OEM-onderdeelnummer / kruisverwijzing | 1G962-03040 1G962-03045 1G962-03050 |
| Cilinderkop Materiaalnummer | Hoogwaardig gietijzer (bestand tegen thermische spanning en scheuren) |
| Klepconfiguratie | Kopklep (OHV) met nauwkeurig bewerkte geleidingen en zittingen |
| Verbrandingstype | directe injectie |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP 3126 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | OE-2223909/7W6552 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C6.4 (directe injectie) |
|---|---|
| Kern OE-nummer | CTPC64001A, CTPC64002B, 295-9966, 320-4439, 3204439, 420-7593 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |