| اتصالات مدل موتور | Cum mins NT855 K2 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Cum mins NT855 K2 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | Cum mins QSB6.7 K1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Cum mins QSB6.7 K1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| سازگاری مدل موتور | CTP C15 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 515-7889، 5157889، 3164810، CTPC15001A، CTPC15002A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C7.1 تزریق مستقیم |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 359-6616، 3596616، C7.1T، 2975350، CTPC71001A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C9 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 424-5181، 4245181، 424-3549، 559-5528، CTPC9005A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | C18 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 227-1204، 2271204، CTPC18001B، CTPC18010C، 3196715 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| اتصالات مدل موتور | Cum mins QSX15 K1 رویه |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیر اساسی بیل مکانیکی فوقانی QSX15 K1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | Cum mins QSX15 K2 Lower |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیر اساسی بیل مکانیکی پایین QSX15 K2 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | ISUZU 6UZ1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی ایسوزو 6UZ1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| اتصالات مدل موتور | کم کم KTA19 K1 |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیر اساسی بیل مکانیکی KTA19 K1 |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |