| سازگاری مدل موتور | CTP C4.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC42001A, CTPC42002B, 296-4784, 2964784, 2964689, 477-1358, 598-5827 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3306-0 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3306002A، CTP3306002B، CTP3306002C، CTP3306010A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3406 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTP3406082B، CTP3406028A، CTP3406051C، CTP3406022A، 2D5383، 3E7491 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C2.2 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC22001A, CTPC22002B, 2974830, 2974835, 3050788, 3050792 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| اتصالات مدل موتور | کم کم KTA19 K2 LOWER |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیر اساسی بیل مکانیکی KTA19 K2 LOWER |
| درجه کیفیت | بازار پس از فروش ممتاز (معادل OEM) |
| مواد اصلی | واشرهای فلزی درجه بالا، آلیاژهای مقاوم در برابر سایش |
| دامنه کاربرد | وسایل نقلیه تجاری، ماشین آلات ساختمانی، تجهیزات صنعتی |
| مدل موتور قابل اجرا | Yanmar 3tnv70 |
|---|---|
| شماره قطعه OEM / مرجع متقابل | 119515-11740 119515-11750 |
| شماره مواد سرسیلندر | چدن با عیار بالا (مقاوم در برابر تنش حرارتی و ترک خوردگی) |
| پیکربندی سوپاپ | شیر بالای سر (OHV) با راهنماها و صندلیهای ماشینکاری دقیق |
| نوع احتراق | تزریق مستقیم |
| سازگاری مدل موتور | CTP C4.4-N (تزریق الکتریکی) |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC44N001A، CTPC44N002B، 240-7194، 2584946، 390-0341، 3681E074 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| مدل موتور قابل اجرا | Kubota D722 |
|---|---|
| شماره قطعه OEM / مرجع متقابل | 1G962-03040 1G962-03045 1G962-03050 |
| شماره مواد سرسیلندر | چدن با عیار بالا (مقاوم در برابر تنش حرارتی و ترک خوردگی) |
| پیکربندی سوپاپ | شیر بالای سر (OHV) با راهنماها و صندلیهای ماشینکاری دقیق |
| نوع احتراق | تزریق مستقیم |
| سازگاری مدل موتور | CTP 3126 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | OE 2223909/7W6552 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C6.4 (تزریق مستقیم) |
|---|---|
| شماره OE اصلی | CTPC64001A، CTPC64002B، 295-9966، 320-4439، 3204439، 420-7593 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |