| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4E (Επιλογές πολλαπλών υλικώ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4E 2.61L 4-κύλινδρος φυσικώς αναρροφούμενος, υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ άμεσου ψεκασμού |
| Μοντέλα εκσκαφέων | κολόνα Cater 320, 320B, 320L, 320BL; Περονοφόρα Mitsubishi FD20, FD25, FD30 |
| Αριθμοί ΟΕ | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4E2 (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4E2 2.8L Inline 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ άμεσου ψεκασ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 περονοφόρα |
| Αριθμοί ΟΕ | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4Q2 (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4Q2 3.331L Inline 4-κύλινδρος φυσικού αερόψυκτου πετρελαιοκινητήρα άμεσου ψεκασμού |
| Μοντέλα εκσκαφέων | κολόνα Cater 304CR, 304C CR, 305C CR; Περονοφόρα κολόνα Cater DP15, DP18 |
| Αριθμοί ΟΕ | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Liebherr D944 (Μεταλλικό MLS/Ελαστομερές |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Liebherr D944, D934 A7 Inline 4-κύλινδρος κινητήρας ντίζελ (8,0L, 130mm×150mm) |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| Αριθμοί ΟΕ | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Υλικό | Μεταλλικό MLS (Πολλαπλών Επιστρώσεων Χάλυβας), Ελαστομερές Ανθεκτικό στο Λάδι, Αντιδιαβρωτική Επικάλ |
| Τύπος προϊόντος | Μεταλλικό κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρης επισκευή κινητήρα Κιτ φλάντζας αμιάντου για κινητήρα Mitsubishi S4S |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4S 3.331L Inline 4-κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL JOB EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komatsu PC30, PC |
| Αριθμοί ΟΕ | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση συμπίεσης, επισκευή και επισκευή κι |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ μεταλλικής φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S6S (MLS/Ανοξείδωτο ατσάλ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S6S 5.65L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ (φυσική αναρρόφηση/υπερτροφοδοτούμενος) |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Pillar Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| Αριθμοί ΟΕ | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino W06D (μεταλικό/μη αμίαντο) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino W06D, W06DT, W06E 6.0L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Komatsu PC200, PC220, Hino Excavator |
| Αριθμοί ΟΕ | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα Asbestos για κινητήρα Hino J05E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα Asbestos για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |