| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4E2 (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4E2 2.8L Inline 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ άμεσου ψεκασ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Πυλώνα Cater 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 περονοφόρα |
| Αριθμοί ΟΕ | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4L/S4L2 (Επιλογές πολλαπλών |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4L 1.5L, S4L2 1.758L εν σειρά 4-κύλινδρος ατμοσφαιρικός υγρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Vol vo EC35, Hitachi HR3.7, Kobelco SK30SR; Περονοφόρα TCM, Σετ γεννητριών Mitsubishi |
| Αριθμοί ΟΕ | 31A9400081, 31A0133300, 31A9406040, 31A04-33202, 31A32-01200, MD115472 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S4Q2 (Επιλογές πολλαπλών υλικ |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S4Q2 3.331L Inline 4-κύλινδρος φυσικού αερόψυκτου πετρελαιοκινητήρα άμεσου ψεκασμού |
| Μοντέλα εκσκαφέων | κολόνα Cater 304CR, 304C CR, 305C CR; Περονοφόρα κολόνα Cater DP15, DP18 |
| Αριθμοί ΟΕ | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή και επισκευή |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα Asbestos για κινητήρα Hino J05E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα Asbestos για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Mitsubishi S3L/S3L2 (Επιλογές πολλαπλών |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Mitsubishi S3L, S3L2 1.125L Ενσωματωμένος 3κύλινδρος ατμοσφαιρικός υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Peljob EB250, EB300, EB306; Cater pillar 302.5C, 303 CR, 303 SR; Vol vo EC25, EC30 |
| Αριθμοί ΟΕ | 31B01-23200, 31B94-01090, 31B0121020, 31B013101, 2110861, 3116246 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino W06D (μεταλικό/μη αμίαντο) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino W06D, W06DT, W06E 6.0L 6κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Komatsu PC200, PC220, Hino Excavator |
| Αριθμοί ΟΕ | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Μεταλλικό κιτ φλάντζας πλήρους επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino J08E |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino J08E, J08ET 7,7L Inline 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας diesel |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Αριθμοί ΟΕ | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Τύπος προϊόντος | Πλήρες κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα για κινητήρα Hino W04D (μεταλλικό/μη αμίαντο) |
|---|---|
| Συμβατότητα κινητήρα | Hino W04D, W04DT 4.009L 4-κύλινδρος υδρόψυκτος κινητήρας ντίζελ |
| Μοντέλα εκσκαφέων | Mini εκσκαφέας Hino, Komatsu PC120 |
| Αριθμοί ΟΕ | 040100306, 040100341 |
| Λειτουργία | Ολοκληρωμένη στεγανοποίηση κινητήρα, πρόληψη διαρροών, συντήρηση με συμπίεση, επισκευή κινητήρα |
| Μάρκα | Kubota |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Kubota D1403 |
| Εφαρμογή | Kubota D1403 Ηλεκτροκίνητοι Εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |