| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Mitsubishi S3Q2/S3Q2-T-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S3Q2, S3Q2-T 1.879L driecilinder watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Caterkolom 303C CR, 303.5C CR, 303.5D, 303.5D CR; Terex Schaeff minigraafmachines |
| OE-nummers | 31C9430011, 31C94-35011, 31C9430010, 31C94-35010, 31B01-23200, 31B94-01090 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Liebherr D934-motor (metaal MLS/oliebestendig elastomeer) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Liebherr D934, D936 viercilinder lijndieselmotor (7,0 liter, 122 mm x 150 mm) |
| Graafmachine modellen | Liebherr R934C, R916, R926, R944C |
| OE-nummers | 10135885, 10125000, 9274974, 10120844 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), oliebestendig elastomeer, corrosiewerende coating |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4E-motor (multimateriaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4E 2,61 liter viercilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, vloeistofgekoelde diese |
| Graafmachine modellen | Caterzuil 320, 320B, 320L, 320BL; Mitsubishi FD20, FD25, FD30 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4E2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4E2 2,8 liter viercilinder-in-lijn vloeistofgekoelde dieselmotor met turbocompressor en |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4L/S4L2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4L 1.5L, S4L2 1.758L 4-cilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, vloeistofgekoelde |
| Graafmachine modellen | Volvo EC35, Hitachi HR3.7, Kobelco SK30SR; TCM-vorkheftrucks, Mitsubishi-generatorsets |
| OE-nummers | 31A9400081, 31A0133300, 31A9406040, 31A04-33202, 31A32-01200, MD115472 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Mitsubishi S4Q2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4Q2 3.331L viercilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 304CR, 304C CR, 305C CR; Caterpilaar DP15, DP18 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Liebherr D944-motor (metaal MLS/oliebestendig elastomeer |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Liebherr D944, D934 A7 4-cilinder lijndieselmotor (8,0 liter, 130 mm x 150 mm) |
| Graafmachine modellen | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| OE-nummers | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), oliebestendig elastomeer, corrosiewerende coating |
| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J05E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE-nummers | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S3L/S3L2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S3L, S3L2 1.125L driecilinder-in-lijn watergekoelde dieselmotor met natuurlijke aanzuigin |
| Graafmachine modellen | Peljob EB250, EB300, EB306; Caterpilaar 302.5C, 303 CR, 303 SR; Volvo EC25, EC30 |
| OE-nummers | 31B01-23200, 31B94-01090, 31B0121020, 31B013101, 2110861, 3116246 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |