| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S3Q2/S3Q2-T (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 3 سیلندر خطی میتسوبیشی S3Q2، S3Q2-T 1.879 لیتری آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | ستون Cater 303C CR, 303.5C CR, 303.5D, 303.5D CR; مینی بیل مکانیکی Terex Schaeff |
| شماره های OE | 31C9430011, 31C94-35011, 31C9430010, 31C94-35010, 31B01-23200, 31B94-01090 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور Liebherr D934 (فلز MLS/الاستومر مقاوم در برابر روغن) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی Liebherr D934، D936 (7.0 لیتر، 122 میلی متر × 150 میلی متر) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Liebherr R934C, R916, R926, R944C |
| شماره های OE | 10135885, 10125000, 9274974, 10120844 |
| مواد | فلز MLS (فولاد چند لایه)، الاستومر مقاوم در برابر روغن، پوشش ضد خوردگی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4E (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 4 سیلندر 2.61 لیتری میتسوبیشی S4E با خنک کننده مایع با تزریق مستقیم |
| مدلهای بیل مکانیکی | Cater pillar 320, 320B, 320L, 320BL; لیفتراک میتسوبیشی FD20, FD25, FD30 |
| شماره های OE | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4E2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 4 سیلندر 2.8 لیتری میتسوبیشی S4E2 با تزریق مستقیم مایع خنکشونده |
| مدلهای بیل مکانیکی | کاتر پیلار 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; لیفتراک میتسوبیشی FD30، FD35 |
| شماره های OE | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر کامل تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4L/S4L2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | میتسوبیشی S4L 1.5L، S4L2 1.758L 4 سیلندر خطی موتور دیزلی خنک کننده مایع تنفس طبیعی |
| مدلهای بیل مکانیکی | Vol vo EC35، Hitachi HR3.7، Kobelco SK30SR; لیفتراک TCM، مجموعه ژنراتور میتسوبیشی |
| شماره های OE | 31A9400081, 31A0133300, 31A9406040, 31A04-33202, 31A32-01200, MD115472 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4Q2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | میتسوبیشی S4Q2 موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 3.331 لیتری تنفس طبیعی با تزریق مستقیم آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | کاتر پیلار 304CR, 304C CR, 305C CR; لیفتراک کاتر پیلار DP15, DP18 |
| شماره های OE | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور Liebherr D944 (فلزی MLS/الاستومر مقاوم در برابر روغن) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی Liebherr D944، D934 A7 (8.0 لیتر، 130mm×150mm) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| شماره های OE | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| مواد | فلز MLS (فولاد چند لایه)، الاستومر مقاوم در برابر روغن، پوشش ضد خوردگی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J05E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر توربوشارژ هینو J05E، J05E-TG 5.123L |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK200-8، SK210-8، SK250-8، SK260-8; نیوهلند E215B، E235BSR |
| شماره های OE | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر کامل تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S3L/S3L2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | میتسوبیشی S3L، S3L2 موتور دیزلی 3 سیلندر خطی 1.125 لیتری تنفس طبیعی آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | پلجو EB250, EB300, EB306; Cater pillar 302.5C, 303 CR, 303 SR; جلد vo EC25، EC30 |
| شماره های OE | 31B01-23200, 31B94-01090, 31B0121020, 31B013101, 2110861, 3116246 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |