| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4E (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 4 سیلندر 2.61 لیتری میتسوبیشی S4E با خنک کننده مایع با تزریق مستقیم |
| مدلهای بیل مکانیکی | Cater pillar 320, 320B, 320L, 320BL; لیفتراک میتسوبیشی FD20, FD25, FD30 |
| شماره های OE | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4E2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 4 سیلندر 2.8 لیتری میتسوبیشی S4E2 با تزریق مستقیم مایع خنکشونده |
| مدلهای بیل مکانیکی | کاتر پیلار 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; لیفتراک میتسوبیشی FD30، FD35 |
| شماره های OE | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S4Q2 (گزینه های چند ماده ای) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | میتسوبیشی S4Q2 موتور دیزلی 4 سیلندر خطی 3.331 لیتری تنفس طبیعی با تزریق مستقیم آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | کاتر پیلار 304CR, 304C CR, 305C CR; لیفتراک کاتر پیلار DP15, DP18 |
| شماره های OE | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور Liebherr D944 (فلزی MLS/الاستومر مقاوم در برابر روغن) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی Liebherr D944، D934 A7 (8.0 لیتر، 130mm×150mm) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| شماره های OE | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| مواد | فلز MLS (فولاد چند لایه)، الاستومر مقاوم در برابر روغن، پوشش ضد خوردگی |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل فلزی برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر آزبست تعمیر اساسی کامل موتور برای موتور میتسوبیشی S4S |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر خطی میتسوبیشی S4S 3.331 لیتری آب خنک (با تنفس طبیعی/توربوشارژ) |
| مدلهای بیل مکانیکی | ستون Cater 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL JOB EB706, EB706P; میتسوبیشی MS070، MS090; Komatsu PC30, PC40 |
| شماره های OE | 32A94-00040، 32A94-10040، 32A94-00010، 32A0102204، 32A9400030، HFM6460 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور، سازگاری |
| نوع محصول | کیت واشر فلزی تعمیر اساسی موتور برای موتور میتسوبیشی S6S (MLS/فولاد ضد زنگ) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر میتسوبیشی S6S 5.65 لیتری آب خنک (با تنفس طبیعی/توربوشارژ) |
| مدلهای بیل مکانیکی | Cater pillar 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| شماره های OE | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی و تعمیر موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور برای موتور هینو W06D (فلزی/غیر آزبست) |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر هینو W06D، W06DT، W06E 6.0L آب خنک |
| مدلهای بیل مکانیکی | کوماتسو PC200، PC220، بیل مکانیکی هینو |
| شماره های OE | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J05E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 4 سیلندر توربوشارژ هینو J05E، J05E-TG 5.123L |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK200-8، SK210-8، SK250-8، SK260-8; نیوهلند E215B، E235BSR |
| شماره های OE | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور کامل آزبست برای موتور هینو J08E |
|---|---|
| سازگاری با موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر خطی هینو J08E، J08ET 7.7 لیتری توربوشارژ |
| مدلهای بیل مکانیکی | Kobelco SK260-8، SK330-8، SK350-8، SK350LC-8 |
| شماره های OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| تابع | آب بندی جامع موتور، جلوگیری از نشت، تعمیر و نگهداری فشرده سازی، تعمیرات اساسی موتور |