| Ürün Tipi | Mitsubishi S4E Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Çoklu Malzeme Seçenekleri) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4E 2.61L Sıralı 4 Silindirli Doğal Emişli Sıvı Soğutmalı Direkt Enjeksiyonlu Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 320, 320B, 320L, 320BL; Mitsubishi FD20, FD25, FD30 Forkliftler |
| OE Numaraları | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S4E2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Çoklu Malzeme Seçenekleri) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4E2 2.8L Sıralı 4 Silindirli Turboşarjlı Sıvı Soğutmalı Direkt Enjeksiyonlu Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 Forkliftler |
| OE Numaraları | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S4Q2 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Çoklu Malzeme Seçenekleri) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4Q2 3.331L Sıralı 4 Silindirli Doğal Emişli Su Soğutmalı Direkt Enjeksiyonlu Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Cater sütunu 304CR, 304C CR, 305C CR; Cater sütunu DP15, DP18 Forkliftler |
| OE Numaraları | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Liebherr D944 Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal MLS/Yağa Dayanıklı Elastomer) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Liebherr D944, D934 A7 Sıralı 4 Silindirli Dizel Motor (8,0L, 130mm×150mm) |
| Ekskavatör Modelleri | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| OE Numaraları | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Malzeme | Metal MLS (Çok Katmanlı Çelik), Yağa Dayanıklı Elastomer, Korozyon Önleyici Kaplama |
| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Metal Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S4S Motor için Tam Motor Revizyonu Asbest Conta Kiti |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S4S 3.331L Sıralı 4 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı) |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL İŞ EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komatsu PC30, P |
| OE Numaraları | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı, Eski Ek |
| Ürün Tipi | Mitsubishi S6S Motor için Tam Motor Revizyonu Metal Conta Kiti (MLS/Paslanmaz Çelik) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Mitsubishi S6S 5.65L 6 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor (Doğal Emişli/Turboşarjlı) |
| Ekskavatör Modelleri | Yiyecek sütunu 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| OE Numaraları | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu ve Onarımı |
| Ürün Tipi | Hino W06D Motor için Tam Motor Revizyon Conta Kiti (Metal/Asbestsiz) |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0L 6 Silindirli Su Soğutmalı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Komatsu PC200, PC220, Hino Ekskavatör |
| OE Numaraları | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino J05E Motor için Asbest Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE Numaraları | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |
| Ürün Tipi | Hino J08E Motor için Asbest Tam Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Motor Uyumluluğu | Hino J08E, J08ET 7,7 L Sıralı 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Ekskavatör Modelleri | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE Numaraları | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| İşlev | Kapsamlı Motor Sızdırmazlığı, Sızıntı Önleme, Sıkıştırma Bakımı, Motor Revizyonu |