| Ürün Tipi | Komatsu 6D114 (EFI) Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D114 (EFI) Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D110 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D110 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D108 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D108 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 6D107 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 6D107 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Ürün Tipi | Komatsu 4D95 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| Başvuru | Komatsu 4D95 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Temel Bileşen Kapsamı | Contalar, Pistonlar, Rulmanlar, Gömlekler, Contalar ve Valf Parçaları |
| Malzeme Sınıfı | Premium Ağır Hizmet (MLS Contalar, Dövme Pistonlar, Tri-Metal Rulmanlar) |
| Uygulama Senaryosu | Motor Revizyonu, Tam Yeniden İnşa, Kritik Onarım ve Bakım |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C9.3 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C12 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Motor Modeli Uyumluluğu | CTP C13 |
|---|---|
| Çekirdek OE Numarası | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Sızdırmazlık Tipi | Yağ/Su/Gaz 3'ü 1 arada Sızdırmazlık, ekskavatörün zorlu çalışma koşulları için mükemmel |
| Özelleştirme Aralığı | Malzeme, conta kombinasyonu, paketleme, logo baskısı (toplu özelleştirmeyi destekler) |
| Kurulum uyumu | Doğrudan OEM değişimi, CTP ekskavatör motorları için hiçbir modifikasyona gerek yoktur |
| Ürün Modeli | VLV D5D Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Motoru Tak | VLV D5D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B Ekskavatör, D5D ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D5D Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Motoru Tak | VLV D5D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B Ekskavatör, D5D ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |