| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D114 (EFI). |
|---|---|
| Aplikacja | Komatsu 6D114 (EFI) Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D110 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D110, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D108 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D108, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 6D107 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 6D107, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Komatsu 4D95 |
|---|---|
| Aplikacja | Koparki z napędem Komatsu 4D95, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Pokrycie podstawowych komponentów | Uszczelki, tłoki, łożyska, tuleje, uszczelki i części zaworów |
| Klasa materiału | Premium Heavy-Duty (uszczelki MLS, kute tłoki, łożyska trójmetalowe) |
| Scenariusz zastosowania | Remont silnika, pełna przebudowa, krytyczne naprawy i konserwacja |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9.3 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C12 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C13 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika VLV D5D Metal |
|---|---|
| Numer OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B, ładowarki z napędem D5D |
| Stan | Zupełnie nowy |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika azbestowego VLV D5D |
|---|---|
| Numer OE | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D5D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC160B/EC180B, ładowarki z napędem D5D |
| Stan | Zupełnie nowy |