| Producttype | Komatsu 6D114 (EFI) graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D114 (EFI) elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 6D110 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D110 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 6D108 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D108 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 6D107 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 6D107 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Producttype | Komatsu 4D95 graafmachine revisie pakkingset |
|---|---|
| Sollicitatie | Komatsu 4D95 elektrische graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Dekking van kerncomponenten | Pakkingen, zuigers, lagers, voeringen, afdichtingen en kleponderdelen |
| Materiaalkwaliteit | Premium heavy-duty (MLS-pakkingen, gesmede zuigers, tri-metalen lagers) |
| Toepassingsscenario | Motorrevisie, volledige herbouw, kritieke reparatie en onderhoud |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9.3 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 262-1940, 2621940, CTPC93001A, 453-5998, 4535998 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C12 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 187-3307, 1873307, 1333919, CTPC12001A, 4736786 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C13 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 355-0769, 3550769, 265-5324, 2655321, CTPC13001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Productmodel | VLV D5D metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Passende motor | VLV D5D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160B/EC180B graafmachine, door D5D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |
| Productmodel | VLV D5D asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Passende motor | VLV D5D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC160B/EC180B graafmachine, door D5D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |