| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4E-motor (multimateriaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4E 2,61 liter viercilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, vloeistofgekoelde diese |
| Graafmachine modellen | Caterzuil 320, 320B, 320L, 320BL; Mitsubishi FD20, FD25, FD30 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S4E2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4E2 2,8 liter viercilinder-in-lijn vloeistofgekoelde dieselmotor met turbocompressor en |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Mitsubishi FD30, FD35 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige motorrevisiepakkingset voor Mitsubishi S4Q2-motor (multi-materiaalopties) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4Q2 3.331L viercilinder lijnmotor met natuurlijke aanzuiging, watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 304CR, 304C CR, 305C CR; Caterpilaar DP15, DP18 vorkheftrucks |
| OE-nummers | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Liebherr D944-motor (metaal MLS/oliebestendig elastomeer |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Liebherr D944, D934 A7 4-cilinder lijndieselmotor (8,0 liter, 130 mm x 150 mm) |
| Graafmachine modellen | Liebherr R944C, R934, R945, R914C |
| OE-nummers | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Materiaal | Metaal MLS (meerlaags staal), oliebestendig elastomeer, corrosiewerende coating |
| Producttype | Metalen volledige motorrevisiepakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Volledige motorrevisie asbestpakkingset voor Mitsubishi S4S-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S4S 3.331L viercilinder watergekoelde dieselmotor (natuurlijke aanzuiging/turbocompressor |
| Graafmachine modellen | Caterpilaar 305.5, 305.5B, 305.5D; PEL BAAN EB706, EB706P; MitsubishiMS070, MS090; Komatsu PC30, PC4 |
| OE-nummers | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en -reparatie, compatib |
| Producttype | Volledige metalen pakkingset voor motorrevisie voor Mitsubishi S6S-motor (MLS/roestvrij staal) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Mitsubishi S6S 5,65 liter watergekoelde dieselmotor met 6 cilinders (natuurlijke aanzuiging/turbocom |
| Graafmachine modellen | Caterzuil 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| OE-nummers | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie en reparatie |
| Producttype | Volledige pakkingset voor motorrevisie voor Hino W06D-motor (metaal/niet-asbest) |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0 liter 6-cilinder watergekoelde dieselmotor |
| Graafmachine modellen | Komatsu PC200, PC220, Hino-graafmachine |
| OE-nummers | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J05E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| OE-nummers | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |
| Producttype | Asbest volledige motorrevisie pakkingset voor Hino J08E-motor |
|---|---|
| Motorcompatibiliteit | Hino J08E, J08ET 7,7 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Graafmachine modellen | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| OE-nummers | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Functie | Uitgebreide motorafdichting, lekpreventie, compressieonderhoud, motorrevisie |