| Compatibel motormodel | Doosan DE08 |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE08 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibel motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Kern OE-nummer | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C7.1 Directe injectie |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C9 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | CTP C15 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibiliteit van motormodellen | C18 |
|---|---|
| Kern OE-nummer | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Afdichtingstype | Olie/water/gas 3-in-1 afdichting, perfect voor zware werkomstandigheden met graafmachines |
| Aanpassingsbereik | Materiaal, pakkingcombinatie, verpakking, logo-afdrukken (ondersteuning voor bulkaanpassing) |
| Installatie past | Directe OEM-vervanging, geen aanpassing nodig voor CTP-graafmachinemotoren |
| Compatibel motormodel | Doosan [DL06] / [DL06K] (6-cilinder lijndiesel) |
|---|---|
| Motormodel | DL06 |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Compatibel motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motormodel | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Productmodel | D4D Asbest motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Passende motor | VLV D4D-dieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC140B/EC135B graafmachine, door D4D aangedreven laders |
| Voorwaarde | Gloednieuw |