| Kompatybilny model silnika | Doosan DE08 |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE08 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Zgodność modelu silnika | CTP C7.1-N |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | Wtrysk bezpośredni CTP C7.1 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 359-6616, 3596616, C7.1T, 2975350, CTPC71001A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C9 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 424-5181, 4245181, 424-3549, 559-5528, CTPC9005A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | CTP C15 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 515-7889, 5157889, 3164810, CTPC15001A, CTPC15002A |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Zgodność modelu silnika | C18 |
|---|---|
| Podstawowy numer OE | 227-1204, 2271204, CTPC18001B, CTPC18010C, 3196715 |
| Typ uszczelnienia | Uszczelnienie 3 w 1 olej/woda/gaz, idealne do trudnych warunków pracy koparki |
| Zakres dostosowywania | Materiał, kombinacja uszczelek, opakowanie, drukowanie logo (obsługa masowego dostosowywania) |
| Dopasowanie instalacji | Bezpośrednia wymiana OEM, nie wymaga modyfikacji w przypadku silników koparek CTP |
| Kompatybilny model silnika | Doosan [DL06] / [DL06K] (6-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny) |
|---|---|
| Model silnika | DL06 |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Kompatybilny model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Model silnika | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika D4D Azbest |
|---|---|
| Numer OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| Dopasuj silnik | Silnik wysokoprężny VLV D4D |
| Aplikacja | Koparka VLV EC140B/EC135B, ładowarki z napędem D4D |
| Stan | Zupełnie nowy |