| Συμβατότητα μοντέλου/κινητήρα | Κομάτσου 6D108 |
|---|---|
| ΟΕ/Αριθμός ανταλλακτικού | 6221-17-1811 |
| Τύπος υλικού | Μεταλλικό Υψηλής Ποιότητας |
| Πεδίο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, τακτική συντήρηση, επισκευή έκτακτης ανάγκης |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | Προδιαγραφές OEM, Πιστοποιημένο κατά ISO 9001/TS 16949 |
| Συμβατότητα μοντέλου/κινητήρα | Komatsu 6D114 |
|---|---|
| ΟΕ/Αριθμός ανταλλακτικού | 6742-01-5172 |
| Τύπος υλικού | Μεταλλικό Υψηλής Ποιότητας |
| Πεδίο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, τακτική συντήρηση, επισκευή έκτακτης ανάγκης |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | Προδιαγραφές OEM, Πιστοποιημένο κατά ISO 9001/TS 16949 |
| Συμβατότητα μοντέλου/κινητήρα | KOMATSU 6D125 |
|---|---|
| ΟΕ/Αριθμός ανταλλακτικού | 6151-12-1810 |
| Τύπος υλικού | Μεταλλικό Υψηλής Ποιότητας |
| Πεδίο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, τακτική συντήρηση, επισκευή έκτακτης ανάγκης |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | Προδιαγραφές OEM, Πιστοποιημένο κατά ISO 9001/TS 16949 |
| Συμβατότητα μοντέλου/κινητήρα | Komatsu 6D125-7 |
|---|---|
| ΟΕ/Αριθμός ανταλλακτικού | 6150-K1-9900 |
| Τύπος υλικού | Μεταλλικό Υψηλής Ποιότητας |
| Πεδίο εφαρμογής | Γενική επισκευή κινητήρα, τακτική συντήρηση, επισκευή έκτακτης ανάγκης |
| Πιστοποίηση Ποιότητας | Προδιαγραφές OEM, Πιστοποιημένο κατά ISO 9001/TS 16949 |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan D1146 Αμίαντος |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan D1146 Αμίαντος |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Μάρκα | Γιανμάρ |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Yanmar 4TNV98-94 |
| Εφαρμογή | Yanmar 4TNV98-94 Ηλεκτροκίνητοι εκσκαφείς, Τρακτέρ, Βιομηχανικά Μηχανήματα |
| Πρότυπο ποιότητας | Πρότυπο OEM (Αντιστοιχεί με τις αρχικές προδιαγραφές Kubota) |
| Εγγύηση | 6 μήνες εγγύηση |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με κινητήρα D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D8K |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Fit Engine | VLV D8K 7.7L/7.8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC350D/EC380D/EC300D, φορτωτές και φορτωτές με κινητήρα D8K |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D12D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Fit Engine | VLV D12D 12,1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ (Τεχνολογία V-ACT) |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC360BLC/EC460B/EC480B, φορτωτές και μεταφορείς με κινητήρα D12D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D13D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Fit Engine | VLV D13D 12,8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ (Common Rail Injection) |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC480E/EC550E/EC750E, φορτωτές και μεταφορείς με κινητήρα D13D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, ISO 9001 |