| Model/Motor Uyumluluğu | Komatsu 6D108 |
|---|---|
| OE/Parça Numarası | 6221-17-1811 |
| Malzeme Türü | Yüksek kaliteli metal |
| Uygulama kapsamı | Motor Revizyonu, Rutin Bakım, Acil Durum Onarımı |
| Kalite Sertifikası | OEM Özellikleri, ISO 9001/TS 16949 Sertifikalı |
| Model/Motor Uyumluluğu | Komatsu 6D114 |
|---|---|
| OE/Parça Numarası | 6742-01-5172 |
| Malzeme Türü | Yüksek kaliteli metal |
| Uygulama kapsamı | Motor Revizyonu, Rutin Bakım, Acil Durum Onarımı |
| Kalite Sertifikası | OEM Özellikleri, ISO 9001/TS 16949 Sertifikalı |
| Model/Motor Uyumluluğu | Komatsu 6D125 |
|---|---|
| OE/Parça Numarası | 6151-12-1810 |
| Malzeme Türü | Yüksek kaliteli metal |
| Uygulama kapsamı | Motor Revizyonu, Rutin Bakım, Acil Durum Onarımı |
| Kalite Sertifikası | OEM Özellikleri, ISO 9001/TS 16949 Sertifikalı |
| Model/Motor Uyumluluğu | Komatsu 6D125-7 |
|---|---|
| OE/Parça Numarası | 6150-K1-9900 |
| Malzeme Türü | Yüksek kaliteli metal |
| Uygulama kapsamı | Motor Revizyonu, Rutin Bakım, Acil Durum Onarımı |
| Kalite Sertifikası | OEM Özellikleri, ISO 9001/TS 16949 Sertifikalı |
| Uyumlu motor modeli | Doosan D1146 Asbest |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan D1146 Asbest |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Ürün Tipi | Yanmar 4TNV98-94 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Başvuru | Yanmar 4TNV98-94 Motorlu Ekskavatörler, Traktörler, Endüstriyel Makineler |
| Kalite Standardı | OEM Standardı (Kubota Orijinal Spesifikasyonlarıyla Eşleşir) |
| Garanti | 6 ay Garanti |
| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D12D Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Motoru Tak | VLV D12D 12,1 L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (V-ACT Teknolojisi) |
| Başvuru | VLV EC360BLC/EC460B/EC480B Ekskavatör, D12D ile Güçlendirilmiş Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D13D Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Motoru Tak | VLV D13D 12,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor (Common Rail Enjeksiyonlu) |
| Başvuru | VLV EC480E/EC550E/EC750E Ekskavatör, D13D ile Güçlendirilmiş Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 |