| سازگاری مدل/موتور | کوماتسو 6D108 |
|---|---|
| OE / شماره قطعه | 1811-17-6221 |
| نوع مواد | فلز با کیفیت بالا |
| دامنه کاربرد | تعمیرات اساسی موتور، تعمیر و نگهداری معمول، تعمیرات اضطراری |
| گواهی کیفیت | مشخصات OEM، گواهی ISO 9001/TS 16949 |
| سازگاری مدل/موتور | کوماتسو 6D114 |
|---|---|
| OE / شماره قطعه | 6742-01-5172 |
| نوع مواد | فلز با کیفیت بالا |
| دامنه کاربرد | تعمیرات اساسی موتور، تعمیر و نگهداری معمول، تعمیرات اضطراری |
| گواهی کیفیت | مشخصات OEM، گواهی ISO 9001/TS 16949 |
| سازگاری مدل/موتور | کوماتسو 6D125 |
|---|---|
| OE / شماره قطعه | 6151-12-1810 |
| نوع مواد | فلز با کیفیت بالا |
| دامنه کاربرد | تعمیرات اساسی موتور، تعمیر و نگهداری معمول، تعمیرات اضطراری |
| گواهی کیفیت | مشخصات OEM، گواهی ISO 9001/TS 16949 |
| سازگاری مدل/موتور | کوماتسو 6D125-7 |
|---|---|
| OE / شماره قطعه | 6150-K1-9900 |
| نوع مواد | فلز با کیفیت بالا |
| دامنه کاربرد | تعمیرات اساسی موتور، تعمیر و نگهداری معمول، تعمیرات اضطراری |
| گواهی کیفیت | مشخصات OEM، گواهی ISO 9001/TS 16949 |
| مدل موتور سازگار | آزبست دوسان D1146 |
|---|---|
| مدل موتور | آزبست دوسان D1146 |
| نوع کیت | کیت بازسازی کامل موتور |
| اجزای اصلی | واشر + پیستون + بلبرینگ + سوپاپ + آستر سیلندر |
| استاندارد مواد | فولاد آلیاژی همسان OEM / غیر آزبست / کاربید تنگستن |
| نام تجاری | یانمار |
|---|---|
| نوع محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی بیل مکانیکی Yanmar 4TNV98-94 |
| برنامه | بیل مکانیکی برقی، تراکتور، ماشین آلات صنعتی Yanmar 4TNV98-94 |
| معیار کیفیت | استاندارد OEM (منطبق با مشخصات اصلی Kubota) |
| گارانتی | 6 ماه گارانتی |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D7E |
|---|---|
| شماره OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D7E 7.1L |
| برنامه | بیل مکانیکی LR VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B، لودرها و گریدرهای مجهز به موتور D7E |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور فلزی VLV D8K |
|---|---|
| شماره OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| فیت موتور | موتور دیزلی 6 سیلندر توربوشارژ VLV D8K 7.7L/7.8L |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC350D/EC380D/EC300D، لودرها و باربرها با موتور D8K |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV D12D |
|---|---|
| شماره OE | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| فیت موتور | موتور دیزل 6 سیلندر توربوشارژ 12.1 لیتری VLV D12D (فناوری V-ACT) |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC360BLC/EC460B/EC480B، لودرها و باربرها با موتور D12D |
| وضعیت | کاملاً جدید، دارای گواهینامه ISO 9001 و TS16949 |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور VLV D13D |
|---|---|
| شماره OE | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| فیت موتور | موتور دیزل 6 سیلندر توربوشارژ 12.8 لیتری VLV D13D (تزریق ریلی مشترک) |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC480E/EC550E/EC750E، لودرها و باربرها با موتور D13D |
| وضعیت | کاملا جدید، ISO 9001 |