| Kompatybilność modelu/silnika | Komatsu 6D108 |
|---|---|
| Numer OE/części | 6221-17-1811 |
| Rodzaj materiału | Wysokiej jakości metal |
| Zakres zastosowania | Remont silnika, konserwacja bieżąca, naprawy awaryjne |
| Certyfikat Jakości | Specyfikacje OEM, certyfikat ISO 9001/TS 16949 |
| Kompatybilność modelu/silnika | Komatsu 6D114 |
|---|---|
| Numer OE/części | 6742-01-5172 |
| Rodzaj materiału | Wysokiej jakości metal |
| Zakres zastosowania | Remont silnika, konserwacja bieżąca, naprawy awaryjne |
| Certyfikat Jakości | Specyfikacje OEM, certyfikat ISO 9001/TS 16949 |
| Kompatybilność modelu/silnika | Komatsu 6D125 |
|---|---|
| Numer OE/części | 6151-12-1810 |
| Rodzaj materiału | Wysokiej jakości metal |
| Zakres zastosowania | Remont silnika, konserwacja bieżąca, naprawy awaryjne |
| Certyfikat Jakości | Specyfikacje OEM, certyfikat ISO 9001/TS 16949 |
| Kompatybilność modelu/silnika | Komatsu 6D125-7 |
|---|---|
| Numer OE/części | 6150-K1-9900 |
| Rodzaj materiału | Wysokiej jakości metal |
| Zakres zastosowania | Remont silnika, konserwacja bieżąca, naprawy awaryjne |
| Certyfikat Jakości | Specyfikacje OEM, certyfikat ISO 9001/TS 16949 |
| Kompatybilny model silnika | Doosan D1146 Azbest |
|---|---|
| Model silnika | Doosan D1146 Azbest |
| Typ zestawu | Kompletny zestaw do remontu silnika |
| podstawowe komponenty | Uszczelki + Tłoki + Łożyska + Zawory + Tuleje cylindrowe |
| Norma materiałowa | Stal stopowa dopasowana do OEM / bez azbestu / węglik wolframu |
| Marka | Yanmar |
|---|---|
| Typ produktu | Zestaw uszczelek remontowych do koparki Yanmar 4TNV98-94 |
| Aplikacja | Yanmar 4TNV98-94 Koparki z napędem, ciągniki, maszyny przemysłowe |
| Standard jakości | Standard OEM (pasuje do oryginalnych specyfikacji Kubota) |
| Gwarancja | 6 miesięcy gwarancji |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika metalowego VLV D7E |
|---|---|
| Numer OE | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D7E 7,1 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, ładowarki i równiarki z napędem D7E |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek do remontu silnika metalowego VLV D8K |
|---|---|
| Numer OE | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D8K 7,7 l/7,8 l |
| Aplikacja | Koparka VLV EC350D/EC380D/EC300D, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D8K |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D12D |
|---|---|
| Numer OE | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D12D 12,1 l (technologia V-ACT) |
| Aplikacja | Koparka VLV EC360BLC/EC460B/EC480B, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D12D |
| Stan | Zupełnie nowy, posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949 |
| Model produktu | Zestaw uszczelek remontowych silnika VLV D13D |
|---|---|
| Numer OE | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Dopasuj silnik | 6-cylindrowy, turbodoładowany silnik wysokoprężny VLV D13D 12,8 l (wtrysk typu Common Rail) |
| Aplikacja | Koparka VLV EC480E/EC550E/EC750E, ładowarki i wozidła napędzane silnikiem D13D |
| Stan | Fabrycznie nowy, ISO 9001 |