| Model-/motorcompatibiliteit | Komatsu 6D108 |
|---|---|
| OE/onderdeelnummer | 6221-17-1811 |
| Materiaaltype | Metalen van hoge kwaliteit |
| Toepassingsbereik | Motorrevisie, routineonderhoud, noodreparatie |
| Kwaliteitscertificering | OEM-specificaties, ISO 9001/TS 16949 gecertificeerd |
| Model-/motorcompatibiliteit | Komatsu6D114 |
|---|---|
| OE/onderdeelnummer | 6742-01-5172 |
| Materiaaltype | Metalen van hoge kwaliteit |
| Toepassingsbereik | Motorrevisie, routineonderhoud, noodreparatie |
| Kwaliteitscertificering | OEM-specificaties, ISO 9001/TS 16949 gecertificeerd |
| Model-/motorcompatibiliteit | KOMATSU 6D125 |
|---|---|
| OE/onderdeelnummer | 6151-12-1810 |
| Materiaaltype | Metalen van hoge kwaliteit |
| Toepassingsbereik | Motorrevisie, routineonderhoud, noodreparatie |
| Kwaliteitscertificering | OEM-specificaties, ISO 9001/TS 16949 gecertificeerd |
| Model-/motorcompatibiliteit | Komatsu6D125-7 |
|---|---|
| OE/onderdeelnummer | 6150-K1-9900 |
| Materiaaltype | Metalen van hoge kwaliteit |
| Toepassingsbereik | Motorrevisie, routineonderhoud, noodreparatie |
| Kwaliteitscertificering | OEM-specificaties, ISO 9001/TS 16949 gecertificeerd |
| Compatibel motormodel | Doosan D1146 Asbest |
|---|---|
| Motormodel | Doosan D1146 Asbest |
| Kittype | Volledige revisiekit voor motorrevisie |
| kerncomponenten | Pakkingen + Zuigers + Lagers + Kleppen + Cilindervoeringen |
| Materiële standaard | OEM-gematcht gelegeerd staal / niet-asbest / wolfraamcarbide |
| Merk | Yanmar |
|---|---|
| Producttype | Yanmar 4TNV98-94 graafmachine revisie pakkingset |
| Sollicitatie | Yanmar 4TNV98-94 Aangedreven graafmachines, tractoren, industriële machines |
| Kwaliteitsnorm | OEM-standaard (komt overeen met originele Kubota-specificaties) |
| Garantie | 6 Maanden Garantie |
| Productmodel | VLV D7E metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Passende motor | VLV D7E 7,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR graafmachine, door D7E aangedreven laders en graders |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D8K metalen motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Passende motor | VLV D8K 7,7L/7,8L 6-cilinder turbodieselmotor |
| Sollicitatie | VLV EC350D/EC380D/EC300D graafmachine, door D8K aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D12D motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 20710309, 3093851, 3919752, VOE20710309, VOE3093851 |
| Passende motor | VLV D12D 12,1 liter 6-cilinder turbodieselmotor (V-ACT-technologie) |
| Sollicitatie | VLV EC360BLC/EC460B/EC480B graafmachine, door D12D aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 en TS16949 gecertificeerd |
| Productmodel | VLV D13D motorrevisie pakkingset |
|---|---|
| OE-nummer | 21409435, 21508760, 01-36855-01, VOE21409435, VOE21508760 |
| Passende motor | VLV D13D 12,8 liter 6-cilinder turbodieselmotor (Common Rail-injectie) |
| Sollicitatie | VLV EC480E/EC550E/EC750E graafmachine, door D13D aangedreven laders en dumpers |
| Voorwaarde | Gloednieuw, ISO 9001 |