| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Mitsubishi S4E (opcje wielomateriałowe) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Mitsubishi S4E 2,61 l rzędowy, 4-cylindrowy, wolnossący silnik wysokoprężny chłodzony cieczą i bezpo |
| Modele koparki | Słupek Cater 320, 320B, 320L, 320BL; Wózki widłowe Mitsubishi FD20, FD25, FD30 |
| Numery OE | 34494-00051, 34694-00053, 34401-03100, 34401-13101, 34494-01031 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Mitsubishi S4E2 (opcje wielomateriałowe) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Mitsubishi S4E2 2,8 l rzędowy, 4-cylindrowy, turbodoładowany, chłodzony cieczą silnik wysokoprężny z |
| Modele koparki | Słupek Cater 320C, 320D, 323D, 320DL, 323DL; Wózki widłowe Mitsubishi FD30, FD35 |
| Numery OE | 3449400060, 3469400065, 3449400051, 3469400053, 3440103102, 3449401032 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Mitsubishi S4Q2 (opcje wielomateriałowe) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Mitsubishi S4Q2 3.331L 4-cylindrowy, rzędowy, wolnossący, chłodzony wodą silnik wysokoprężny z bezpo |
| Modele koparki | Słupek Cater 304CR, 304C CR, 305C CR; Wózki widłowe filarowe DP15, DP18 |
| Numery OE | 32C9400051, 31B94-30033, 32C01-12100, HFM6460, 32C9400050, 31B9430030 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Liebherr D944 (metalowy MLS/elastomer olejo |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | 4-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny Liebherr D944, D934 A7 (8,0 l, 130 mm × 150 mm) |
| Modele koparki | Liebherra R944C, R934, R945, R914C |
| Numery OE | 10118621, 10133667, 12832185, 10135434 |
| Tworzywo | Metal MLS (stal wielowarstwowa), elastomer olejoodporny, powłoka antykorozyjna |
| Typ produktu | Kompletny metalowy zestaw uszczelek remontowych silnika do silnika Hino J08E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J08E, J08ET 7,7 l rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem |
| Modele koparki | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Numery OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3820, 04111-E0J70, S2917-81360 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek azbestowych do silnika Mitsubishi S4S |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Mitsubishi S4S 3.331L 4-cylindrowy rzędowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą (wolnossący/turbodoład |
| Modele koparki | Słupek gąsienicowy 305,5, 305,5B, 305,5D; PEL ZADANIE EB706, EB706P; Mitsubishi MS070, MS090; Komats |
| Numery OE | 32A94-00040, 32A94-10040, 32A94-00010, 32A0102204, 32A9400030, HFM6460 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek metalowych do silnika Mitsubishi S6S (MLS/stal nierdzewna) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | 6-cylindrowy, chłodzony wodą silnik wysokoprężny Mitsubishi S6S 5,65 l (wolnossący/turbodoładowany) |
| Modele koparki | Słupek Cater 315, 315C, 315C L, 317B, 318B |
| Numery OE | 32B9400010, 32B9410010, 32B9400011, 32B0112100, 32B0112101, 32B0112102 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remonty i naprawy s |
| Typ produktu | Kompletny zestaw uszczelek do remontu silnika do silnika Hino W06D (metal/bez azbestu) |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino W06D, W06DT, W06E 6,0 l 6-cylindrowy silnik wysokoprężny chłodzony wodą |
| Modele koparki | Koparki Komatsu PC200, PC220, Hino |
| Numery OE | 040101630, 040101631, 040101632, 040101633, 040101634 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Zestaw azbestowych uszczelek do pełnego remontu silnika do silnika Hino J05E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J05E, J05E-TG 5.123L 4-cylindrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny |
| Modele koparki | Kobelco SK200-8, SK210-8, SK250-8, SK260-8; New Holland E215B, E235BSR |
| Numery OE | 11115-2900A, 11115-E0150, 11115-E0120, S1111-52900, 11115-2780 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |
| Typ produktu | Zestaw uszczelek azbestowych do pełnego remontu silnika do silnika Hino J08E |
|---|---|
| Kompatybilność silnika | Hino J08E, J08ET 7,7 l rzędowy 6-cylindrowy silnik wysokoprężny z turbodoładowaniem |
| Modele koparki | Kobelco SK260-8, SK330-8, SK350-8, SK350LC-8 |
| Numery OE | 11115-2870A, 11115-E0090, 11115-2870, 04010-3813, 04010-3820, S2917-81360 |
| Funkcjonować | Kompleksowe uszczelnianie silnika, zapobieganie wyciekom, konserwacja kompresji, remont silnika |