| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με κινητήρα D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR, φορτωτές και γκρέιντερ με κινητήρα D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα αμιάντου VLV D7E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Fit Engine | VLV D7E 7.1L 6κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας Diesel |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC, φορτωτές και γκρέιντερ με τροφοδοσία D7E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D8K |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Fit Engine | VLV D8K 7.7L/7.8L 6-κύλινδρος υπερτροφοδοτούμενος κινητήρας ντίζελ |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC350D/EC380D/EC300D, φορτωτές και φορτωτές με κινητήρα D8K |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργιο, με πιστοποίηση ISO 9001 & TS16949 |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Ντουζάν D1146 |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Ντουζάν D1146 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Εξάρτημα μοντέλου κινητήρα | Cum mins M11-0 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής εκσκαφέα Cum mins M11-0 |
| Ποιότητα ποιότητας | Premium Aftermarket (ισοδύναμο OEM) |
| Υλικό πυρήνα | Μεταλλικά παρεμβύσματα υψηλής ποιότητας, κράματα ανθεκτικά στη φθορά |
| Πεδίο εφαρμογής | Επαγγελματικά Οχήματα, Μηχανήματα Κατασκευών, Βιομηχανικός Εξοπλισμός |
| Συμβατό μοντέλο κινητήρα | Doosan DE08 Αμίαντος |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | Doosan DE08 |
| Τύπος κιτ | Πλήρες κιτ ανακατασκευής γενικής επισκευής κινητήρα |
| βασικά στοιχεία | Φλάντζες + Έμβολα + Ρουλεμάν + Βαλβίδες + Επενδύσεις κυλίνδρων |
| Υλικό πρότυπο | OEM-Matched Alloy Steel / Non-Asbestos / Tungsten Carbide |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής μεταλλικού κινητήρα VLV D5D |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5D |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC160B/EC180B, φορτωτές με τροφοδοσία D5D |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |
| Μοντέλο προϊόντος | Κιτ φλάντζας γενικής επισκευής κινητήρα VLV D5E |
|---|---|
| Αριθμός ΟΕ | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Fit Engine | Κινητήρας ντίζελ VLV D5E |
| Εφαρμογή | Εκσκαφέας VLV EC210B/EC210D/EC240B, φορτωτές με κινητήρα D5E |
| Κατάσταση | Ολοκαίνουργος |