| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Ürün Modeli | VLV D7E Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 15011483, 20459828, 20798191, 15011490, VOE15011483 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC240B/EC290B/EC290BLC/EC210B LR Ekskavatör, D7E ile çalışan Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D7E Asbest Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20943389, 15011483, 15011490, 20459828, VOE20943389 |
| Motoru Tak | VLV D7E 7,1L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC210B/EC240B/EC290B/EC290BLC Ekskavatör, D7E destekli Yükleyiciler ve Greyderler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D8K Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 20794356, 20858432, 02937871, VOE20794356, VOE20858432 |
| Motoru Tak | VLV D8K 7,7L/7,8L 6 Silindirli Turboşarjlı Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC350D/EC380D/EC300D Ekskavatör, D8K ile Çalışan Yükleyiciler ve Taşıyıcılar |
| Durum | Yepyeni, ISO 9001 ve TS16949 Sertifikalı |
| Uyumlu motor modeli | DOOSAN D1146 |
|---|---|
| Motor Modeli | DOOSAN D1146 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Uyumlu motor modeli | Doosan DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE12T/DE12TIS |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Motor Modeli Donanımı | Cum dakika M11-0 |
|---|---|
| Ürün Tipi | Cum mins M11-0 Ekskavatör Revizyon Conta Takımı |
| Kalite sınıfı | Premium Satış Sonrası Pazar (OEM Eşdeğeri) |
| Çekirdek malzemesi | Yüksek Kaliteli Metal Contalar, Aşınmaya Dirençli Alaşımlar |
| Uygulama kapsamı | Ticari Araçlar, İnşaat Makineleri, Endüstriyel Ekipmanlar |
| Uyumlu motor modeli | Doosan DE08 Asbest |
|---|---|
| Motor Modeli | Doosan DE08 |
| Kit tipi | Tam Motor Revizyonu Yeniden Oluşturma Kiti |
| çekirdek bileşenler | Contalar + Pistonlar + Rulmanlar + Valfler + Silindir Gömlekleri |
| Malzeme Standardı | OEM Uyumlu Alaşımlı Çelik / Asbestsiz / Tungsten Karbür |
| Ürün Modeli | VLV D5D Metal Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 11700335, 15038635, 11700336, 11700337, VOE11700335 |
| Motoru Tak | VLV D5D Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC160B/EC180B Ekskavatör, D5D ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |
| Ürün Modeli | VLV D5E Motor Revizyon Conta Takımı |
|---|---|
| OE Numarası | 613757010, 61-43165-00, 15143614, 02931740, VOE613757010 |
| Motoru Tak | VLV D5E Dizel Motor |
| Başvuru | VLV EC210B/EC210D/EC240B Ekskavatör, D5E ile Çalışan Yükleyiciler |
| Durum | Yepyeni |