| مدل موتور سازگار | دوسان DE08 |
|---|---|
| مدل موتور | دوسان DE08 |
| نوع کیت | کیت بازسازی کامل موتور |
| اجزای اصلی | واشر + پیستون + بلبرینگ + سوپاپ + آستر سیلندر |
| استاندارد مواد | فولاد آلیاژی همسان OEM / غیر آزبست / کاربید تنگستن |
| مدل موتور سازگار | دوسان DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| مدل موتور | دوسان DE12T/DE12TIS |
| نوع کیت | کیت بازسازی کامل موتور |
| اجزای اصلی | واشر + پیستون + بلبرینگ + سوپاپ + آستر سیلندر |
| استاندارد مواد | فولاد آلیاژی همسان OEM / غیر آزبست / کاربید تنگستن |
| سازگاری مدل موتور | CTP C7.1-N |
|---|---|
| شماره OE اصلی | T442648, 388-4707, 3884707, 3596616, CTPC71N001A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C7.1 تزریق مستقیم |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 359-6616، 3596616، C7.1T، 2975350، CTPC71001A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C9 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 424-5181، 4245181، 424-3549، 559-5528، CTPC9005A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | CTP C15 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 515-7889، 5157889، 3164810، CTPC15001A، CTPC15002A |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| سازگاری مدل موتور | C18 |
|---|---|
| شماره OE اصلی | 227-1204، 2271204، CTPC18001B، CTPC18010C، 3196715 |
| نوع آب بندی | آب بندی روغن / آب / گاز 3 در 1، مناسب برای شرایط کاری سخت بیل مکانیکی |
| دامنه سفارشی سازی | مواد، ترکیب واشر، بسته بندی، چاپ آرم (پشتیبانی از سفارشی سازی انبوه) |
| نصب | جایگزینی مستقیم OEM، بدون نیاز به تغییر برای موتورهای بیل مکانیکی CTP |
| مدل موتور سازگار | دوسان [DL06] / [DL06K] (دیزل 6 سیلندر خطی) |
|---|---|
| مدل موتور | DL06 |
| نوع کیت | کیت بازسازی کامل موتور |
| اجزای اصلی | واشر + پیستون + بلبرینگ + سوپاپ + آستر سیلندر |
| استاندارد مواد | فولاد آلیاژی همسان OEM / غیر آزبست / کاربید تنگستن |
| مدل موتور سازگار | دوسان DE12T/DE12TIS |
|---|---|
| مدل موتور | دوسان DE12T/DE12TIS |
| نوع کیت | کیت بازسازی کامل موتور |
| اجزای اصلی | واشر + پیستون + بلبرینگ + سوپاپ + آستر سیلندر |
| استاندارد مواد | فولاد آلیاژی همسان OEM / غیر آزبست / کاربید تنگستن |
| مدل محصول | کیت واشر تعمیرات اساسی موتور آزبست D4D |
|---|---|
| شماره OE | 02931738, 11716555, 10191, 02937589, 02931663 |
| فیت موتور | موتور دیزل VLV D4D |
| برنامه | بیل مکانیکی VLV EC140B/EC135B، لودرهای D4D |
| وضعیت | کاملا نو |